Fórum - Téma


JAGUAR nové modely


Fórum Pokec všeobecný JAGUAR nové modely
2013-01-29 10:14:46

Tak nám k novým modelom, ktoré ako tak korešpondujú s hystóriou značky pribudne údajne mnoho ďalších, v dave splývajúcich, a ujde sa miesto aj SUV LandRover Evoque v kabáte s kočkou na kapote. Ja tento vývoj, prospešný zachovaniu značky, samozrejme chápem, no ako nadšencovi značky mi ide "proti srsti"

http://automix.atlas.sk/n...je-maly-sedan-a-crossover

2013-01-29 10:19:27

Myslím že prioritu bude mít malý model, coby náhrada za X-type.

Něco ve střídní třídě jaguar nutně potřebuje, jinak se neuživí, zejména s ohledem na fakt, že prodeje současných modelů v USA sou velmi mizerné....

Ivan  
Ivan Bekr
2013-01-30 09:41:21

Keď je Land Rover synonymom teréňáku,tak prečo by ho prezliekali za Jaguar.Aj keď podobná prasačina sa u Porsche podarila a Cayenne sa predáva omnoho viac ako Carrera (hlavne ako firemné auto -dph a zároveň EGO booster).

Jaguar sa predáva podobne ako inokedy.Nárast a pokles je mierny.Proste má svojich pár zákazníkov.Hra s malým modelom už raz nevyšla a pokial neponúknu ovela nižšiu cenu alebo ovela vyššiu výbavu ako konkurencia, tak nevyjde zasa.Ako napr. posledný pokus o low end XF.Kde sa "handrák" s motorom 2.2 D z X-type ponúkal za cenu 6 valcového BMW3 v koži.Kto by do toho išiel? Ja som ho videl iba na výstave,ale na ulici nie.Poznáte ho podla jedného výfuku.

Roverom sa naopak darí a tak JLR ako celok profituje.Škoda že Jaguar nemá majitela ako má AM ,ktorý sa jednoducho nemusí siliť.

Ivan.


Odpovědět