Fórum - Téma


50. Jubilejní sraz Jaguar Klubu...


Fórum O Srazech a akcích 50. Jubilejní sraz Jaguar Klubu...


Diskuze o srazu

50. Jubilejní sraz Mladé Buky

41 lidí  |  25 vozidel  |  36 fotek  |  0 videí  |  7 diskuzí

Dovoluji si Vás pozvat na 50.jubilejní sraz našeho Jaguar Klubu v Mladých Bucích, který oficiálně začíná 27.července ve 12.00. Budeme ale samozřejmě rádi, když přijedete na celý víkend. Bude probíhat v úžasném prostředí našeho nejoblíbenějšího Res...2013-07-20 14:24:40

Dovoluji si Vás pozvat do Mladých Buků na 50. velké setkání našeho klubu, těch malých samozřejmě proběhlo ohromné množství, prakticky každý týden se pravidelně setkáváme a mnoho z Vás má v členech tohoto klubu i své pravé, nejlepší přátelé, podobně to mám i já a dá se říci, že s mnohými se vídám denně, i díky tomu, občas poměrně dost ustává aktivita na fóru..

50. velká akce má ale snad nejen pro mne velmi významnou roli v historii klubu.

Za každou z těchto akcí i když to tak často příliš nepůsobí stojí poměrně mnoho práce, úsilí, zodpovědnosti, koordinace, komunikace, peněz a času a tak budu rád, když mi tento mezník pomůžete oslavit v Mladých Bucích, pomůže nám k tomu nejlepší šéfkuchař a nejlepší sommelier

Dříve sem prožíval veliké napětí při pořádání každé akce, nebylo to jednoduché, po celé republice nás ale znají a vše se poměrně hladkým způsobem automatizovalo a svým zvláštním způsobem se dá říci, že již i pro mne je sraz jakýmsi odpočinkem. Vzhledem k tomu kolik hodin denně věnuji své sbírce Jaguarů, je každý sraz vyvrcholením určitých fází renovací, získávání nových vzácných kousků do ČR, do provozu, na srazy, dodělávání některých oprav a renovací a těšení se na staré kamarády a Jaguary, které klub provází kolikrát již od jeho zrodu.. Mimochodem jak je na tom Martin XJS ?

Nechci být příliš sentimentální, věřím, že ty pravé dojmy přijdou až v sobotu večer, vím, že je období dovolených ale moc si budu vážit toho, když pokud to jen trochu půjde, přijedete, i kdyby jen na odpoledne.

Filip

ps: je stále volná kapacita k ubytování !

http://www.grundresort.cz...takty/hotel-grund-resort/

2013-07-27 11:12:50

Sice se nezúčastním, ale přeju všem účastníkům to nejlepší.

BTW: jak jsem nahlédnul do "členové", jsem třetí nejstarší registrací člena klubu (nepočítaje "otce zakladatele" síťového serveru).

http://cs.jaguar-club.net/members_list.php?kols=53 , možná i věkem.

Zajímalo by mně, zda ti přede mnou - Benedkt a Petr jsou zde ještě aktivní.

2013-07-27 19:16:28

stans: Taky se, bohužel, nemohu zůčastnit. A to jsem se těšil, že na srazu zítra oslavím poslední "mladé" narozeniny.

Počasí přeje, určitě to bude nádherná akce. No, nedá se nic dělat. Snad příště.

2013-07-28 12:54:37

zlaty Krkonose, tam vecer prijemnych +17, prijezd Praha v 1 v noci +26, nechutnej hnus.

Ivan  
Ivan Bekr
2013-07-28 14:51:16

Kopa super aut a kopa milych stretnuti.Diky za super zraz.

S pozdravom Ivan.

2013-07-28 19:03:52

Fotky ze srazu: http://lotusesprit.rajce.idnes.cz/jagclub50

Kuks: http://lotusesprit.rajce.idnes.cz/kuks/

Břecštejn (zřícenina kousíček od místa srazu): http://lotusesprit.rajce.idnes.cz/brecstejn/

V12
2013-07-29 09:56:20

Taky posílám pár fotek. Atmosféra i prostředí moc fajn


Odpovědět